Generowanie grafik AI w oparciu o wytyczne

Otwarte
no avatar
KamilaD
Zleceniodawca
Kategoria zlecenia:
Grafika 2D
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Poszukujemy do pracy osoby, która będzie odpowiedzialna za tworzenie grafik i wizualizacji opartych na AI. Grafiki te dotyczyć będą wystroju wnętrz oraz elewacji i mają na celu wspierać nasze kampanie marketingowe. Szukamy sumiennego kandydata zwracającego uwagę na detale, który posiada doświadczenie w pracy z oprogramowaniem takim jak np. Midjourney czy Ideogram oraz Photoshop, do ewentualnego edytowania wygenerowanych grafik.

Główne obowiązki:

- generowanie grafik i wizualizacji wnętrz oraz elewacji w różnych stylach, z uwzględnieniem sztukaterii oraz innych elementów dekoracyjnych (w ilości kilkudziesięciu grafik w miesiącu),

- współpraca z zespołem projektowym, który będzie określał wytyczne i wymagania i zlecał zadania, akceptował nadesłane materiały oraz wspomagał i udzielał niezbędnych wskazówek kandydatowi.

Wymagania:

- znajomość programów do projektowania graficznego (np. Adobe Photoshop) oraz oprogramowania do generowania grafik (np. Midjourney, Ideogram),

- umiejętność generowania grafik w oparciu o prompty,

- kreatywność, zmysł estetyczny i dobre oko do detali,

- dobre umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy,

- pracę w formie zdalnej,

- wynagrodzenie do ustalenia, płatność od sztuki – po zaakceptowaniu grafik, które muszą być zgodne z wytycznymi,

- możliwość rozwoju umiejętności i zdobywania doświadczenia w branży projektowej.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji zawierających CV oraz portfolio dotychczasowych realizacji graficznych, najlepiej związanych z wnętrzami i elewacjami oraz prosimy o podanie proponowanej przez kandydata kwoty za jedną grafikę.

Rodzaj i ilość projektów:

Nastawiamy się na zlecenie kilkudziesięciu grafik w miesiącu.

Najnowsze zlecenia z kategorii Design

  • no avatar
    karoldraspa
    projektowanie grafik na FB
    4
    30d
    przygotowanie grafik - praca stała UWAGA tylko dla kreatywnych
  • no avatar
    RobertoC 5 umów
    Wykonanie inforgrafiki
    200.00 PLN
    5
    30d
    Witam, potrzebuję wykonać 4 grafiki, opisujące proces i sposób działania sprzedawanego produktu. Są to 4 proste kroki, umieszczone na stronie produktowej. Nie interesują mnie gotowce z Canvy! Więcej szczegółów prześlę po złożonej ofercie. Termin wykonania: 04.06.2024 do g. 20:00
  • no avatar
    Inveno Media 26 umów
    INVENO MEDIA, rozwijająca się firma z branży kreatywnych rozwiązań, poszukuje Graphic Designera do tymczasowej współpracy z perspektywą dłuższego zaangażowania. Idealny kandydat to zmotywowany profesjonalista z pasją do tworzenia zapadających w pamięć projektów graficznych. Czym będziesz się zajmować. Projektowaniem grafik do mediów społecznościowych, w tym postów, historii i grafik na wydarzenia. Tworzyć materiały drukowane: karty menu, ulotki, plakaty, wizytówki. Wsparcie przy tworzeniu identyfikacji marek naszych klientów Praca nad projektami internetowymi i obróbka zdjęć (lifestyle, produkt). Zapewnienie doraźnej pomocy graficznej w bieżących projektach. Czego szukamy. Kreatywności i umiejętności tworzenia świeżych, angażujących projektów. Doświadczenia w pracy z narzędziami takimi jak Adobe Photoshop, Illustrator i InDesign. Umiejętności w zakresie projektowania stron internetowych, UX/UI, grafiki ruchomej i montażu filmów będą dodatkowym atutem. Co oferujemy. Pracę nad ciekawymi projektami Elastyczność godzin pracy w zależności od potrzeb. Możliwość długoterminowej współpracy po udanej realizacji tymczasowych projektów. Jesteśmy na etapie budowania zespołu i szukamy osób, które chcą rozwijać się razem z nami Ważne! Proszę o przykłady kosztów wykonania projektów z zakresu DTP, SoMe itp.
  • no avatar
    MINTY Creative Agency 5 umów
    etykieta produktowa
    14
    30d
    Cześć, zgłoś się jeśli posiadasz w portfolio: realizacje: etykiety - opracowania graficzne produktowe w branży beauty, cena za 1 sztukę, dziękujemy, odezwiemy się do wybranej osoby,
  • no avatar
    polakowski.wo
    Dostosowanie templatu broszury (krótka i dłuższa) do naszej identyfikacji i wklejenie tekstów. Dostosowanie templatu ulotki do naszej identyfikacji i wklejenie tekstów. Wizytówki z templatu. Projekt ścianki wystawienniczej (2). Templajty są zakupione trzeba przerzucić materiał i dostosować do druku.
  • no avatar
    Moni.organizuje
    -złożenie i oprawa graficzna ebooka około 100 stron -wykorzystanie kolorów marki, estetyczne wykonanie -tylko dla osób z doświadczeniem -do przedstawienia portfolio -termin wydania ebooka połowa sierpnia -styl minimalistyczny, przyciągający -wyróżnienie ważniejszych kwestii jako infografik
  • no avatar
    Anna Dołba
    Dzień dobry, poszukuję osoby, która dokonałaby zmian w interaktywnym pliku PDF - chodzi o definiowalne pola.
  • no avatar
    Diana
    Etykiety do kosmetyków
    56
    27d
    Potrzebuje kilka nowych etykiet do kosmetyków
  • no avatar
    enchanstar
    Muzyk potrzebuje Grafika!
    41
    27d
    Poszukuję utalentowanych freelancerów, którzy podjęliby się wykonania grafik związanych z wydaniem płyty. Potrzebuję okładki do druku, oraz streamingu tj. Spotify, YouTube Music etc. Okładka wizualnie będzie miała wyglądać niczym narysowana kredką na kartce papieru. Dodatkowo chciałbym dopasować swoje social media tj. Instagram, YouTube, Tiktok pod kątem zdjęcia profilowego oraz tła.
  • no avatar
    Lukpiw
    Poszukuję osoby która wykona oprawę graficzną cennika i specyfikacji technicznej. Przyszłościowo jeżeli współpraca będzie zadowalająca dla obu stron chętnie skorzystam z poprawy wizerunku graficznego strony www na wordpressie. Mile widziana zdolność obsługi wordpressa